Що ви рекомендуєте придбати для мого позашляховика?

Привіт ARB,

Мені 17 років і я щойно придбав свій перший позашляховик Toyota HiLux Extra Cab 1998 року. На ньому вже встановлені деякі корисні аксесуари, такі як підвіска ліфтована OME, шноркель Safari, здвоєні акумулятори і передній захисний бампер. Я досить багато їжджу бездоріжжям і хочу покращити свій автомобіль, щоб бути готовим до нових пригод.

Я хотів би знати, що б ви порекомендували як наступну покупку? Я добре знаю асортимент продукції ARB, але я просто не впевнений, що мені потрібно в першу чергу. Я ніяк не можу вибрати між лебідкою Warn та блокуваннями ARB Air Locker або навіть канопі та паливним баком Long Ranger. Мій бюджет обмежений, але я планую потихеньку оснащувати свій позашляховик усіма цими чудовими речами, тому що дуже люблю поїздки на природу і офф-роуд.

Бен

Доброго дня Бен,

Приємно бачити, що ти долучаєшся до світу офф-роуду в такому юному віці. Це стиль життя, який дозволить тобі побачити та дослідити найкрасивіші та важкодоступні райони країни.

Судячи з усього, тобі вдалося отримати у своє розпорядження відмінний автомобіль, який вже оснащений безліччю необхідних аксесуарів. Це, безперечно, дозволить тобі заощадити гроші і одразу розпочати дослідження деяких маршрутів.

Так як досвіду у тебе поки що замало, я б рекомендував утриматися поки що від лебідки та блокувань. Відсутність цього обладнання змусить тебе сконцентруватися на базовій практиці офф-роуду, допоможе правильно вибирати маршрут і надасть час для ознайомлення з автомобілем та його граничними можливостями, без залучення тебе до неприємностей. У міру зростання твого досвіду, ти можеш почати придивлятися до лебідки і блокувань, які дозволять тобі виїжджати на складніші маршрути.

Тим часом, я рекомендував би тобі встановити пластикову кабіну для пікапа (канопі). Установка канопі дозволить тобі надійно та безпечно перевозити все туристичне обладнання, без ризику розгубити його під час їзди бездоріжжям. Більше того, ти можеш встановити додатковий багажник на дах каноплі, щоб ще більше збільшити корисний вантажний об'єм або використовувати його для кріплення намету чи захисного навісу.

Для твого автомобіля ми пропонуємо канопі двох видів - зі стандартною висотою даху, коли лінія даху каноплі знаходиться на одному рівні з дахом автомобіля, або зі збільшеною висотою, що дає тобі ще більше корисного об'єму. Обидві кабіни виготовлені з легкого, але міцного ABS пластику, оснащені надійними замками та можуть бути забарвлені у колір твого автомобіля.

Хай щастить,

— Sam Boden, Marketing