Історія компанії ARB

Свої витоки австралійська компанія ARB бере в 1975 році.

У цій країні відстані між населеними пунктами величезні і найкоротші шляхи пролягають через пересічену місцевість. І тому саме ця місцевість стала національною Меккою з повноцінного доопрацювання повнопривідних автомобілів. Виникла потреба в аксесуарах найвищої якості, які забезпечать повноцінний захист, покращать прохідність та стійкість автомобіля у русі, а також витримають суворе випробування довкіллям.

 Це висновок, до якого прийшов Tony Brown під час своїх подорожей. Tony набував дедалі більше навичок при використанні свого Land Rover, а також ремонту пошкоджених захисних дуг і багажників. Продукція, яка була запропонована на ринку в той момент, була низької якості — металеві вироби мали багато недоробок і не завжди підходили до того автомобіля для якого були зроблені. Багатий досвід Tony породив ідею створення компанії з виробництва високоякісного додаткового обладнання для позашляховиків.

 Після повернення до Мельбурна, Tony вирішив перекласти свої теоретичні міркування на практику. У його уяві необхідно було поєднати привабливий дизайн і високу якість матеріалів - просте рішення, але дуже складне при втіленні. Свою компанію Tony назвав ARB - тобто. ініціали від повного імені Anthony Ronald Brown.

Сьогодні, ARB є найбільшим в Австралії виробником та постачальником додаткового обладнання та аксесуарів для повнопривідних автомобілів. Свою продукцію компанія ARB постачає у понад 100 країн по всьому світу. Основна філософія компанії ARB полягає в тому, щоб ніколи не відхилятися від початкового курсу - якість, безвідмовність у роботі та практичність понад усе.